Наші захоплення

МОЄ ХОБІ
Мене звати Олена Мазуренко, я учениця 5-Г класу.
З  раннього віку в мене багато захоплень, я постійно розвиваюсь, захоплююсь різними видами мистецтва. В 5 років батьки відали мене спробувати  грати на музичному інструменті та співати. З першого разу я здала вступний іспит, вже шостий  рік поспіль займаюсь у класі фортепіано Музичної школи №8. Маю гарні результати та другу спеціальність –хор.    Приймаю участь в академічних концертах, різних конкурсах.
Також маю інше хобі – спортивно-бальні танці, котрими займаюсь третій рік в Ансамблі спортивно-бального танцю «Стиль». Постійно підвищую свій професійний рівень, вдосконалюю рухи, прагну до перемог на всеукраїнських, міжнародних конкурсах,  підтримую активний спосіб життя.
Маю ще одне захоплення – це творчість, а саме малювання та декоративно-прикладне мистецтво. Там займаюсь вже п’ять  років, дуже подобається малювати та творити красу в різних техніках. Навчаюсь в ПНЗ «КРЦМта

Привіт, мене звуть Софія Покровська.
Моє хобі - вокал. Я дуже люблю співати. Моя мама віддала мене в музичну школу, де я чотири рази на тиждень займаюся вокалом. У мене є голос сопрано, і мій учитель думає, що я можу домогтися гарних результатів у співі. Я люблю співати різні пісні і брати участь у вокальних концертах і конкурсах. Найбільше мені подобається класичний репертуар. Також я вивчаю багато вправ для голосу, арій, романсів та інших жанрів. Вокал робить моє життя цікавіше і щасливіше.
Я є лауреатом міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів, у 2019 році зайняла призові місця на фестивалях "Акорди Хортиці", "Ритми України", "Хортиця - серце Європи", "Парад планет", "Зіркове сяйво".

Коментарі

Дописати коментар

Популярні публікації