Юний казкар


Казка про хлопчика і кларнет
(засновано на реальних подіях)

  Якось одного разу хлопчику подарували кларнет. Справжній, чорний з безліччю отворів-кларнет! Він був щасливий, адже зможе приносити користь і радість оточуючим, але й хлопчикові подобалося займатися музикою.
              Одного разу хлопчику перенесли заняття з музики, і він мусив узяти кларнет з собою до школи. Після уроків хлопчик пішов на урок музики, а після цього зустрів друзів на зупинці. Кларнет поставив на лавку. Побачивши свій автобус, хлопчик миттю скочив у нього, а про кларнет забув.
               Отак лежав кларнет і думав:  «Чого я так довго тут лежу?» А потім визирнув з свого чохольчика і побачив, що нікого немає. Кларнет злякався, що на ньому не зіграють більше жодну ноту, і йому стало дуже сумно. Так, на щастя, повз зупинки проходив однокласник хлопчика, який впізнав кларнет свого друга і забрав з собою аби завтра віддати у школі. Але він не врахував, що це була пятниця.
               Родина юного музиканта була обурена, бо кларнет був дорогим. Всі вихідні рідні хлопчики шукали кларнет у соціальних мережах, дзвонили однокласникам, їздили на зупинку і питали людей, усе марно!
               Настав понеділок. І не було більшого щастя, коли один з однокласників віддав йому кларнет!
               Тепер хлопчик ніколи ніде не забував свій кларнет, але й кларнет був радий повернутися до свого музиканта, і чекав коли на ньому заграють чарівну музику!
Бережіть своїх друзів!
творила Кедріна Єлизавета 5-Г клас 

Коментарі

Популярні публікації