Парад планет ,або незвичайний урок з природознавства


 Автор статті:Маркова Мирослава
 учениця 5-Г класу

Сьогодні 16.12.2019 ми захищали проекти на тему:"Планети Сонячної Системи".
  Нам були запропоновано  здійснити подорож до таких планет як:"Меркурій", "Венера", "Марс", "Сатурн", та "Уран". .Нас усіх розбили на групи, але багато хто з нас робив реферати сам по собі. Багатьом дітям дуже сподобалася така робота.Було цікаво слухати кожного учня. За словами дітей усі вони дуже хвилювалася перед захистом проектівУсі добре постаралася над проектами.Кожен  проект був дуже яскравий та ніс багато інформації.
  Наш класний керівник також була на захисті проектів.
Мій проект був на тему Марс. Я робила його разом із товаришами: Олексієм, Артемом, Тимофієм та Арсенієм.
  Тимофій дукував різні малюнки, Арсеній знаходив інформацію, Олексій приносових потрібні речі для проекту, а Артем робив кишені для проекту.
 Взагалі наш проект виглядав як книжечка. Це був лепбук на форматі А2. Ми його склали навпіл і вийшла книжечка.
 Наша команда називалася "Зірки", а наш девіз був такий: 
Весь світ у нас в руках,
Ми-Зірки континентів,
Разбили в пух и прах
Всіх наших конкурентів!
Як і усі команди, ми дуже хвилювалася.Наша історія була такою:Ми летіли на кораблі "Ернест", десь 38 діб. Узагалі планета Марс: сьома за розмірами і четверта за віддаленістю від Сонця планета у Сонячній системі. Іноді Марс називають "червоною планетою" через червонуватий відтінок поверхні предаваємого їй мінералом магеміта.
 Середня температура на Марсі близько -40°С. Але влітку його температура може сягати до 20°С. Але у зимові ночі його температура може сягати до -125°С, а на полюсах узагалі до -170°С.
Ми дякуємо нашій вчительці з природознавства Юлії В'ячеславівні за таку цікаву роботу!


Коментарі

  1. Ето било круто у всех крутые проекты но некто не был побидителям потомучто мы и есть большая дружная команда и мы конечно все победители!!!!!

    ВідповістиВидалити
  2. Дети вы такие умнички..мне все понравились...потому что..дружные.добрые и весёлые..удачи всем..творческих задумок..буду ждать и читать

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні публікації